Yeni Paylaşılan Dosyalarım

Tüm Dosyalar

Toplantı Çağrılarım

Tüm Toplantı Çağrıları

Ülke Duyuruları

Bu sayfada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne gelen yurtdışı kaynaklı ticari, teknik ve mali işbirliği teklifleri, ülke tanıtımları gibi bilgiler ülkelere göre yer almaktadır.

ÇEŞİTLİ BİLGİ KAYNAKLARI

»Ticaret Müşavirlikleri Ortak Web Sitesi - Türk firmalarının Ticaret Müşavirliklerimizin faaliyette bulundukları ülkeler hakkında ihtiyaç duydukları bilgiler ile yabancı firmaların ülkemize yönelik mal ve hizmet alımları hakkındaki taleplerinin tek merkezden, doğru ve güncel olarak karşılanabilmesini teminen hazırlanan "Ticaret Müşavirlikleri Ortak Web Sitesi" açılmıştır.

Veri tabanına dayanan bu proje ile Türk ve yabancı firmalar Müşavirliklerimizin Internet sayfalarına (www.musavirlikler.gov.tr veya www.counsellors.gov.tr girerek istedikleri bilgilere ulaşabilmektedirler. Ayrıca firmalar "Firma Başvuru Formu" ile Müşavirliklerimizin veri tabanına kayıt yaptırarak taleplerinin kısa zamanda karşılanma imkanına sahip olacaklar ve "Firma Bilgileri Veri Tabanı" içinde sürekli yer alma fırsatını da elde edebileceklerdir.

ÜLKE İSİMLERİ
» ABD
» BENİN
» ÇİN
» FAS
» FRANSA
» IRAK
» İRAN
» KANADA
» KATAR
» KENYA
» KUVEYT
» MISIR
» NEPAL
» OMAN
» PERU
» RUANDA
» SUDAN
» TAYVAN
» TOGO
» TUNUS
» UGANDA
» VENEZUELA
» YEMEN


Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?Ara

ÜTSO ETKİNLİKLER

ÜTSO ANKET

Aldığınız Hizmetten Memnunmusunuz?


E-BÜLTEN

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası ve faaliyetleri ile ilgili mail almak istiyorsanız, lütfen E-Bültene kayıt olunuz.Kaydol